Polštáře a přikrývky

Vybíráte si ložní soupravuNebojte se, není to žádná věda... Začněte třeba zde u povlečení na eshopu nebo na prodejně. Nabídka je sice široká a na první pohled nemusí být patrné rozdíly mezi jednotlivými polštářipřikrývkami, ale každý materiál a každý typ má několik zásadních předností i záporů, podle kterých si můžete snadno vybrat.

Vyberte materiál

V první řadě se rozhodněte, zda chcete polštářpřikrývku plněnou peřím, vlněnou nebo z dutých vláken. Většina lidí má jasno, protože zůstávají věrni tomu, na co jsou zvyklí. Občas nás ale okolnosti nutí ke změně. Např. alergie. Péřové přikrývky jsou měkké a přizpůsobivé, jako žádné jiné. Nabízí neskutečné pohodlí a výbornou hřejivost, ale jsou velmi prašné a roztočům se v nich líbí stejně jako nám. Alergie na prach či peří jsou pak nejčastějším důvodem, proč od těchto přikrývek ustoupíme.

Vlněné přikrývkypolštáře jsou skvělou náhradou, pokud chcete zůstat u přírodního materiálu. Krásně hřejí a přikrývka a polštář z řady Vesna Country jsou velmi jemné na dotek. Hodí se hlavně pro seniory, protože vytváří suché teplo a pomáhají tak zmírnit revmatické bolesti. Bohužel se trochu hůř přizpůsobují tělu a tak nemusí být každému pohodlné.

Nejčastěji se dnes používají přikrývkypolštáře z dutého vlákna (aktuálně na e-shopu). Jsou velmi hygienické, téměř nepráší, jsou levné a na rozdíl od péřových nebo vlněných přikrývek a polštářů se dají prát doma. Kvůli těmto vlastnostem jsou vhodné pro alergiky. Kvalitní přikrývky a polštáře jsou pohodlné a vyrábí se v různých stupních hřejivosti – na léto, na zimu i celoroční.

Potřebujete pro výběr ložní soupravy více informací? Přečtěte si naše články:

Pokud se vám nechce číst, rádi vám osobně poradíme. Navštivte nás v kterékoliv prodejně, nebo nám napište na co od přikrývky očekáváte a jaké jsou vaše preference.

Polštáře a přikrývky Vesna Standard

Hlavní předností je skvělá cena. Přesto je řada Standard dostatečně kvalitní, aby vám sloužila několik let, a ne jen do prvního vyprání. Přikrývky na zimu, na léto i celoroční jsou vhodné i pro alergiky. Stačí si vybrat.

Polštáře a přikrývky Vesna Komfort

Řada Komfort je vhodná pro všechny, co chtějí hodně muziky za málo peněz. Velmi kvalitní a komfortní přikrývky a polštáře vám zajistí teplo, pohodlí a díky možnosti vyváření i vysokou hygienickou úroveň.

Polštář a přikrývka Vesna Excellent

Pro ty, co si rádi vychutnají opravdový luxus. Přikrývka Excellent se perfektně přizpůsobí vašemu tělu a zajistí vám maximální pohodlí. Polštář se speciální náplní je odolný proti slehnutí a vždy krásně načechraný.

Polštář a přikrývka Aloe Vera

V potahu přikrývky i polštáře jsou výtažky z Aloe Vera, které pomáhají zamezit množení mikroorganismů. Díky tomu je souprava velmi vhodná i pro silné alergiky. Kvalita a komfort je srovnatelná s řadou Excellent.

Polštář a přikrývka Vesna Country

Luxusní vlněná přikrývka a polštář z italské ovčí vlny jsou nádherně jemné na dotek a mají vynikající tepelné vlastnosti. V létě se v nich nepotíte a v zimě vás dokáží perfektně zahřát. Vlna navíc vytváří suché teplo vhodné pro revmatiky.


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |