Bytový textil a vybavení interiérů pro spokojené bydlení

Pokládka dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou vhodné především do míst, do nichž chcete vnést přírodní, ale přitom moderní vzhled podlahové krytiny. Tento typ podlahy by ale neměl být mechanicky přetěžován a není vhodný do míst, kde denně projdou stovky nohou. Pokud najde dřevěná podlaha využití ve vaší ložnici nebo obývacím pokoji, není na tom pro podlahu vůbec nic špatného.

Výběr a pokládka správné dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy nejsou úplně vhodné do míst, kde hrozí jejich namočení. Hospodyňky, neradujte se předčasně - s vytíráním si podlaha hravě poradí. Jejich výběr je jednoduchý. Vybíráte si především podle toho, jak se vám podlaha líbí.

Podlahu ze dřeva je možné k podkladu celoplošně přilepit, přichytit na ocelové sponky nebo přišroubovat na dřevěný rošt. Nejčastější realizací je bezpochyby lepení, jelikož je to nejrychlejší způsob ukotvení podlahových prvků. Při pokládce je nutné dávat pozor na úpravu podkladního povrchu, správnou konzistenci lepicí hmoty a při skládání na jednotlivé spáry a sklon. Po příchodu z práce si přeci nemusíte při chůzi po vaší podlaze, připadat jako při výstupu na Sněžku.

Pro pokládku si vyberte specialisty

Díky mnohaletým zkušenostem s pokládkou podlah, a to nejen dřevěných, vám pomůžeme velmi rychle zrealizovat váš sen. Stačí si vybrat typ podlahové krytiny, objednat pokládku a my už se postaráme o zbytek.

  • pomoc s výběrem vhodné dřevěné podlahy pro vaše místnosti
  • příprava podkladu podle našich nejvyšších standardů
  • naměření, nařezání a samotné položení rovné podlahy
  • instalace přechodových lišt
  • pečlivý úklid a zaškolení o údržbě 

Pomůžeme vám s výběrem, pokládkou i úklidem, stačí si vybrat design vaší nové podlahy. Při zájmu o naše služby stačí při nákupním procesu vybrat i pokládku, napsat nám přes formulář nebo nám můžete zavolat na 775 240 535.Nejnovější dřevěné podlahy v našem e-shopu