Bytový textil a vybavení interiérů pro spokojené bydlení

O nás

Ačkoli historie firmy sahá až do roku 1960, novodobé dějiny jsme začali psát až se vznikem akciové společnosti VESNA v roce 1994. Nedávno jsme tak slavili 25leté výročí moderní české firmy, která se specializuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej v oblasti převážně textilních výrobků. Nabídkou se snažíme vycházet vstříc potřebám široké veřejnosti. V naší síti prodejen po celé České republice a internetovém obchodě najdete vše od matrací, přikrývek, polštářů a povlečení, přes spodní prádlo a galanterii, až po koberce a další podlahové krytiny.

O nás

Kvalita a dlouhá životnost u nás není jen frází

Každé zboží, které nabízíme, od kuchyňské chňapky až po matraci, prochází před uvedením do nabídky přísným výběrem našich specialistů. Preferujeme české výrobce a ověřené české značky, které tvoří velkou část naší nabídky. Produkujeme bytový textil pod vlastní značkou VESNA v řadách Standard, Komfort a Excellent, které odpovídají naší filozofii komfortních výrobků s dlouhou životností za dostupnou cenu.

Kvalita a dlouhá životnost

Proč nakupovat právě u nás:

  • Široký výběr
  • Prvotřídní kvalita
  • Podlahu Vám i profesionálně položíme
  • Zboží si můžete vyzvednout na kterékoliv z našich více jak 50 prodejen

VESNA pomáhá

Jako firma se snažíme být společensky odpovědní a podporujeme například Východočeské divadlo, basketbalový tým BK JIP Pardubice, město Pardubice a dětský domov v Pardubicích.

není jen e-shop

Máme přes 50 kamenných prodejen po celé České republice

Zobrazit prodejny

Aktuální letáky na měsíc
březen.