Bytový textil a vybavení interiérů pro spokojené bydlení

O nás

Ačkoli historie firmy sahá až do roku 1960, novodobé dějiny jsme začali psát až se vznikem akciové společnosti VESNA v roce 1994. Nedávno jsme tak slavili 20leté výročí moderní české firmy, která se specializuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej v oblasti převážně textilních výrobků. Nabídkou se snažíme vycházet vstříc potřebám široké veřejnosti. V naší síti prodejen po celé České republice a internetovém obchodě najdete vše od matrací, přikrývek, polštářů a povlečení, přes spodní prádlo a galanterii, až po koberce a další podlahové krytiny.

O nás

Kvalita a dlouhá životnost u nás není jen frází

Každé zboží, které nabízíme, od kuchyňské chňapky až po matraci, prochází před uvedením do nabídky přísným výběrem našich specialistů. Preferujeme české výrobce a ověřené české značky, které tvoří velkou část naší nabídky. Produkujeme také výrobky bytového textilu pod vlastní značkou VESNA v řadách Standard, Komfort a Excellent, které odpovídají naší filozofii komfortních výrobků s dlouhou životností za dostupnou cenu.

Kvalita a dlouhá životnost

Proč nakupovat právě u nás:

  • Široký výběr
  • Prvotřídní kvalita
  • Podlahu Vám i profesionálně položíme
  • Zboží si můžete vyzvednout na kterékoliv z našich více jak 50 prodejen

VESNA pomáhá

Jako firma se snažíme být společensky odpovědní a podporujeme například Východočeské divadlo, basketbalový tým BK JIP Pardubice, město Pardubice a dětský domov v Pardubicích.

není jen e-shop

Máme přes 50 kamených prodejen po celé České republice

Zobrazit prodejny

Aktuální leták na měsíc
říjen je tady

Prohlédnout
Stáhnout PDF

Aktuální leták na měsíc
říjen je tady

Prohlédnout
Stáhnout PDF