Polštář a přikrývka Vesna Country

Vlněné přikrývky a polštáře jsou tradičním doplňkem, který se pořád těší velké oblibě. Není divu. Málokteré přikrývky z dutého vlákna vás zahřejí tak, jako přírodní ovčí vlna. Oproti péřovým ložním soupravám téměř nepráší, a pokud sháníte soupravu na chatu, už z principu byste měli volit právě tuto.


Ať doma nebo na chatě neobtěžujte se povlékáním. Vlněné přikrývky a polštáře jsou odolné proti ušpinění díky obsahu lanolinu ve vláknech. Tento tuk zabraňuje proniknutí nečistot do vláken a soupravu stačí nechat mírně navlhnout a jednoduše vyklepat. Povlékáním byste se zbytečně připravili o blahodárné účinky na vaši pokožku. Lanolin se používá i v kosmetice, protože zjemňuje pleť.


Vlněné přikrývkypolštáře Vesna Country jsou z italské ovčí vlny nejvyšší kvality a jsou výjimečně jemné na dotek. Zajistí vám kromě tepla i příjemné pohodlí. Jsou plněny dutými vlákny, aby do přikrývky i polštáře mohl snáze proniknout vzduch a byly tak odolné proti plísním a mikrobům. Jedinou drobnou nevýhodou je trochu horší přizpůsobivost přikrývky Vesna Country. V porovnání např. s luxusní přikrývkou Excellent nedokáže vaše tělo obklopit tak lehce a přirozeně. Ale nepředstavujte si hned prkno. Vlněná přikrývka Vesna Country je měkká a snadno si ji k tělu přitáhnete.


Vlněná přikrývka a polštář Vesna Country jsou obzvlášť vhodné pro seniory. Ti jednak obvykle upřednostňují tradiční přírodní materiály a jednak díky schopnosti vytvářet suché teplo pomáhá souprava zmírnit bolesti kloubů a svalů.

Senior

Přikrývka z ovčí vlny Vesna Country

Vlněný polštář Vesna Country


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |