Bytový textil a vybavení interiérů pro spokojené bydlení

Pokládka PVC podlahy nebo linolea

PVC je jednou z nejprodávanějších podlahových krytin. Díky své vysoké elasticitě je velmi příjemná na došlap i dotyk a nevyžaduje žádnou speciální péči. Polyvinylchlorid je dostupný v několika dekorech, barvách a barevných odstínech - můžete si tak vybrat ze stovek různých designů.

PVC podlaha od profesionálů

Odstranění původního povrchu není nic složitého. Dříve se klasické linoleum pokládalo na noviny, takže největší problém spočívá v jeho odvozu. U přesného zaměření, položení a zaříznutí na milimetry přesně, je to něco jiného. Sami to můžete zkusit, ale nikdy nebudete mít jistotu, že se to podaří. A pokusů většinou moc nemáte.

PVC podlahy se mohou pokládat na suchý podklad a lze po nich okamžitě chodit. U místností nad 20 m2 by se měla nášlapná vrstva lepit k podkladu a to je další, co bychom vám bez praxe nedoporučovali provádět. PVC se vám může začít vlnit, zašpiníte si omítku lepidlem a nikdy neoříznete kraje do úplné dokonalosti. Od toho jsme tu my.

Zvolte profesionální služby

  • mnoho zkušeností a realizací
  • perfektní zaměření
  • přesné oříznutí, položení nebo nalepení
  • doplnění přechodových lišt
  • pečlivý úklid

Položení PVC podlahy je bez zkušeností velkým riskem. Proto tu jsou naše služby pokládky. Celou realizaci vyřídíme rychle a za dostupné ceny.Nejnovější PVC podlahy v našem e-shopu