Bytový textil a vybavení interiérů pro spokojené bydlení

Pokládka vinylové podlahy

Už dávno neplatí, že je vinylová podlaha pouze pro ty, kteří nemají na podlahu dřevěnou. Moderní vinylové podlahy jsou velmi atraktivní podlahovou krytinou a skvěle zapadnou do všech místností vašeho domu či bytu. Vinyl jako takový disponuje vyšší odolností proti mechanickému poškození, nevadí mu voda a je oproti dřevěné podlaze výrazně levnější.

Podlahu vám položíme!

Jednotlivé dílce vinylové podlahy můžete k sobě buďto lepit, nebo spojovat na zámek. Nepotřebujete ale ke každému spoji speciální klíč - stačí šikovné ruce. Bez praxe může být výsledek překvapivě dobrý, ale i překvapivě špatný. U pokládky musíte dávat pozor na spoustu věcí - nechcete se přeci na nové podlaze zakopávat o nerovnosti, chodit příliš do kopce nebo ztrácet své boty v širokých spárách.

A od toho jsme tu my. Naše služby neskýtají pouze prodej podlahových krytin! Jsme šikovní, máme dlouholetou praxi a jen tak něco nepokazíme. Pokládka vinylové podlahy je pro nás hračka a vy budete bez starostí. A s rovnou podlahou.

Proč si vybrat nás?

  • mnoho úspěšných realizací
  • rychlé zaměření, nařezání i položení
  • přesné doplnění lišt u přechodu podlaha/zeď
  • cenová dostupnost služby

Neváhejte s pokládkou podlahy - za pár hodin můžete mít podlahu vašich snů položenou odborníky a bez problémů!Nejnovější vinylové podlahy v našem e-shopu