Bytový textil a vybavení interiérů pro spokojené bydlení

Pokládka koberců

Koberec patří k nejpohodlnějším podlahovým krytinám, které si můžete do svého domu či bytu pořídit. Většina koberců se snadno vysává, má dlouhou životnost a můžete je pořídit v mnoha barvách a barevných odstínech. Mezi oblíbené barvy patří především béžová, hnědá nebo šedá. V nabídce najdete ale také koberce v odvážnějších barvách, jako je například zelená či oranžová.

Položení koberce nechte na odbornících

Koberce se mohou pokládat volně nebo se lepí k podkladu. Jedná se samozřejmě o celoplošené koberce, nikoli kusové. Ať už je koberec hladký zátěžový nebo pořádný chlupáč, pokládka pro zkušeného profesionála není nic složitého. Musí se dávat pozor na správný ořez koberce, správnou dávku a hustotu lepící hmoty a pořádné napnutí koberce. Troufnete si na to?

Díky mnoha realizacím máme zkušenosti s lepením i pokládáním koberců "jen tak". Vždy se snažíme o maximální kvalitu napnutí a řezání bez typického třepení krajů, přesný řez okrajových lišt u přechodu podlahy/zdi a detailní úklid.

Proč si vybrat nás?

  • mnoho povedených realizací
  • důraz na kvalitu lepení a vypnutí koberce
  • pečlivé drobné práce a začištění
  • úklid po práci
  • rychlé vyřízení zakázky za dostupnou cenu

Položení koberce zabere chvíli a vy nebudete mít žádné starosti. Díky našim profesionálním službám už jen nastěhujete zpět váš nábytek a další vybavení. Naši řemeslníci vám navíc s těžkým nábytkem pomohou.Nejnovější koberce v našem e-shopu