Bytový textil a vybavení interiérů pro spokojené bydlení
 

Hotelový program

Společnost VESNA, a.s. působí na Českém trhu od roku 1994, provozuje několik desítek vlastních obchodů. Segment hotelového programu se však začal realizovat koncem roku 2010 a to z důvodu potřeb zákazníků z řad penzionů a hotelových zařízení na kvalitní program s dobrou cenovou dostupností. Toto je právě naše filozofie, nabídnout zákazníkům kvalitní zboží za příznivou cenu.
Víme, že každý zákazník je individualita a má vždy určité požadavky, z tohoto důvodu ke každému přistupujeme s profesionální péčí a snažíme se, aby každý náš zákazník byl spokojený, měl možnost si výrobky vyzkoušet. Dokážeme uspokojit nejen penziony rodinného typu, ale i hotely na úrovni 5 hvězdiček.

Vážení zákazníci, dovolte abych vás informoval, že jsme splnili veškeré podmínky pro vstup do Asociace hotelů a restaurací. Pro nás je to nejen výzva, ale předně závazek poskytovat služby na té nejlepší úrovni. Cílem je dodržování Etického kodexu AHR ČR a poskytovat servis nejenom členům asociace, ale především všem ubytovacím zařízením. Připravujeme pro vás neustále novinky, které budeme postupně nabízet. Těšíme se na spolupráci. Jste pro nás nejen zákazník. Pro členy AHR poskytujeme navíc 5% slevu i z akčních cen.
Zboží z hotelového programu není standardně k dostání na našich prodejnách a pro maloobchodní prodej. Toto zboží je určeno velkoobchodním zákazníkům z řad ubytovacích zařízení.
 

Pohlídejte si všechny novinky i ty největší slevy