Bytový textil a vybavení interiérů pro spokojené bydlení

Polštář a přikrývka Vesna Country

Vlněné přikrývky a polštáře jsou tradičním doplňkem, který se pořád těší velké oblibě. Není divu. Málokteré přikrývky z dutého vlákna vás zahřejí tak, jako přírodní ovčí vlna. Oproti péřovým ložním soupravám téměř nepráší, a pokud sháníte soupravu na chatu, už z principu byste měli volit právě tuto.


Ať doma nebo na chatě neobtěžujte se povlékáním. Vlněné přikrývky a polštáře jsou odolné proti ušpinění díky obsahu lanolinu ve vláknech. Tento tuk zabraňuje proniknutí nečistot do vláken a soupravu stačí nechat mírně navlhnout a jednoduše vyklepat. Povlékáním byste se zbytečně připravili o blahodárné účinky na vaši pokožku. Lanolin se používá i v kosmetice, protože zjemňuje pleť.


Vlněné přikrývky a polštáře Vesna Country jsou z italské ovčí vlny nejvyšší kvality a jsou výjimečně jemné na dotek. Zajistí vám kromě tepla i příjemné pohodlí. Jsou plněny dutými vlákny, aby do přikrývky i polštáře mohl snáze proniknout vzduch a byly tak odolné proti plísním a mikrobům. Jedinou drobnou nevýhodou je trochu horší přizpůsobivost přikrývky Vesna Country. V porovnání např. s luxusní přikrývkou Excellent nedokáže vaše tělo obklopit tak lehce a přirozeně. Ale nepředstavujte si hned prkno. Vlněná přikrývka Vesna Country je měkká a snadno si ji k tělu přitáhnete.


Vlněná přikrývka a polštář Vesna Country jsou obzvlášť vhodné pro seniory. Ti jednak obvykle upřednostňují tradiční přírodní materiály a jednak díky schopnosti vytvářet suché teplo pomáhá souprava zmírnit bolesti kloubů a svalů.