Bytový textil a vybavení interiérů pro spokojené bydlení

Affilate program - provizní systém

Vydělávejte s Vesnou! Máte svoje vlastní webové stránky? Zapojte se do provizního systému, odkazujte na náš internetový obchod a vydělávejte.

Máte na svých webových stránkách slušnou návštěvnost? Zužitkujte ji! Zapojte se do provizního systému a vydělávejte okamžitě. Nemusíte hledat inzerenty, pro které budou vaše stránky vhodným reklamním prostorem. Nemáte žádné výdaje s jejich oslovováním. Prostě se zaregistrujete, vložíte reklamu na své stránky a necháte si vyplácet provize.

Výhody provizního systému

  • Žádné počáteční náklady
  • Jednoduchost – jen se zaregistrujete a umístíte reklamu na své stránky
  • Rychlost – neztrácíte čas hledáním inzerentů
  • Vyplácení provizí už od 500 Kč

Základní principy provizního systému

Návštěvník vašich stránek klikne na reklamu -> dostane se na e-shop, kde nakoupí -> vy získáte provizi z hodnoty objednávky.

Za každou objednávku realizovanou v internetových obchodech registrovaných v systému WebExSys, uskutečněnou prostřednictvím odkazu na vašich stránkách, získáte odměnu ve formě procent z hodnoty dané objednávky.

V systému WebExSys je kromě spol. Vesna, a.s. přes 40 dalších internetových obchodů, jejichž produkty můžete nabízet.

Výše provizí se u každého e-shopu liší. Vesna nabízí pro své provizní partnery 7 %, přičemž průměrná hodnota objednávky se pohybuje okolo 2 000 Kč

Jak provizní systém funguje

Zaregistrujete se na stránkách WebExSys.com. Registrace je zcela bez poplatků a umožňuje vám přístup do administračního rozhraní, kde vidíte seznam e-shopů a výši nabízené provize (z této provize náleží 30 % provozovateli systému WebExSys, viz. níže). Zde také najdete svůj unikátní kód provizního partnera – ten vložte do každého odkazu na partnerské e-shopy, který na své stránky umístíte. Unikátní kód se ukládá do cookies každého návštěvníka, který na odkaz klikne a to po dobu 30ti dnů. Pokud během této doby uskuteční objednávku a zaplatí za ni, bude vám přiznána provize.
Jakmile provize dosáhnou výše 500 Kč, můžete požádat o vyplacení. Výplata proběhne do 30ti dnů od podání žádosti.

Z provizí, které nabízí partnerské e-shopy, připadne 30 % systému WebExSys. Zbylých 70 % je připsáno na váš účet. Vesna nabízí 10 %, takže vám bude připsána provize ve výši 7 % z celkové hodnoty objednávky.

Pro další informace a registraci navštivte WebExSys.com, nebo kontaktujte nás na e-mailu obchod@vesna.cz.

není jen e-shop

Máme přes 50 kamenných prodejen po celé České republice

Zobrazit prodejny

Aktuální letáky na měsíc
březen.