Přikrývka ALOE

01Poznejte co je to sladký spánek! Přikrývka s výtažkem Aloe Vera.

Během používání se extrakty postupně uvolňují a posilují relaxační účinky při spánku. Přikrývka Aloe Vera má v potahu výtažky z kaktusu Aloe Vera, které blahodárně působí na pokožku a posilují relaxační účinky při spánku.

Přikrývka během používání postupně uvolňuje extrakty ze svých vláken, které zabezpečují hubení bakterií a roztočů. Je vhodná pro alergiky a astmatiky. Přikrývka má potah z jemného polyesterového mikrovlákna s úpravou Aloe Vera. Prošívaná je do čtverců, čímž je zajištěno stejnoměrné rozložení náplně jak během používání, tak při praní.

Náplň přikrývky je 100% polyesterové silanizované duté vlákno ve formě rouna. Přikrývka je dodávána ve dvou různých délkách. Český výrobek.

  • Materiálové složení potahu: 100 % Polyester – mikrovlákno s Aloe Vera
  • Materiálové složení náplně: 100 % Polyesterové silanizované vlákno
  • Doporučená teplota praní: 60 °C
ARTIKL ROZMĚR VÁHA VNITŘKU PRANÍ CENA BEZ DPH
Přikrývka ALOE 135x200 cm 1 300 g 60 °C 619,- Kč
Přikrývka ALOE 135x220 cm 1 400 g 60 °C 674,- Kč

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |