Polštáře a přikrývky Vesna Komfort

Nabízí ideální poměr kvality a ceny. Komfort jsou měkké, pohodlné a dobře přizpůsobivé přikrývky, které můžete prát až na 95 stupňů. Díky tomu jsou vhodné prakticky pro každého od malých dětí až po seniory. Můžete si vybrat z různých hřejivostí – celoroční přikrývkuzimní přikrývku Komfort thermo nebo zimní přikrývku komfort DUO. Pokud se rádi v noci tulíte k partnerovi, pořiďte si celoroční přikrývku Komfort ve francouzském stylu v rozměru 200 x 240 cm.

Polštář Komfort je opatřen zipem, díky němuž můžete měnit množství náplně. Pokud je pro vás polštář moc vysoký, jednoduše uberete a pokud moc slehne, můžete kdykoliv přidat. Nebo si pořiďte anatomický polštář z líné pěny. Tento materiál je naprosto nesrovnatelný s čímkoliv jiným. Dokonale se přizpůsobí tvaru těla a pomáhá uvolnit krční svalstvo a páteř. Pocit ze spánku na takovém polštáři se snad ani nedá popsat. Nemusí vyhovovat každému, ale jestli zastáváte zdravý životní styl, určitě ho vyzkoušejte.

Přikrývku Komfort thermo nebo DUO?

Potřebujete-li zimní přikrývku nejspíš vás zaráží, jaký je rozdíl mezi thermo a DUO. Thermo je silná teplá přikrývka. Její náplň je rozdělena do dvou vrstev pomocí vaků. Tím se uvnitř přikrývky vytváří vzduchová vrstva, která zvyšuje její hřejivost. DUO jsou dvě slabší přikrývky, které jsou spojené suchým zipem na krajích. Na jaře je můžete oddělit a budete mít dvě letní přikrývky. V zimě je spojíte a budete mít jednu extra hřejivou deku.

Anatomický polštář Vesna Komfort z líné pěny

Polštář Vesna Komfort z dutého vlákna

Celoroční přikrývka Vesna Komfort duté vlákno

Zimní vyvařovací přikrývka Komfort thermo

Zimní přikrývka z dutého vlákna Komfort DUO


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |