18.04.2013 12:38

Vesna Country – přírodní řada pro zdravý životní styl

Vesna Country – přírodní řada pro zdravý životní styl

Přikrývkapolštář Vesna Country jsou vyrobeny z kvalitní, úžasně jemné italské ovčí vlny s gramáží 500 g/m2. Má výjimečnou schopnost v létě chladit a v zimě zahřát, takže se skvěle hodí pro celoroční použití. Ovčí vlna je ale známá a velmi oblíbená především pro příznivé účinky na zdraví a pokožku.

Vlákna ovčí vlny jsou bohatá na obsah lanolinu – látce podobné vosku, která se často používá v kosmetice pro zjemňující a změkčující účinek. Má protizánětlivý efekt a je hypoalergenní. Lanolin uzavře vlákno a zabraňuje pronikání nečistot. Díky tomu je přikrývka vhodná i pro osoby s kožními problémy. Na druhou stranu je přírodní vlna na dotek drsnější, než syntetická vlákna nebo hladká bavlna. Při vážnějších a rozsáhlejších kožních problémech doporučujeme její použití konzultovat s lékařem.


Důležitější je ale jiná vlastnost. Lůžkoviny z ovčí vlny vytváří tzv. suché teplo, vhodné pro zmírnění revmatických potíží a bolestí zad. Teplá voda může vaše problémy zhoršit, ale nahřátý ručník, přiložený jako obklad na postižené místo, přináší příjemnou úlevu. Rozhodně byste večer neměli vklouznout do studené postele. Vlněná přikrývka vás studit nebude a velmi rychle vytvoří příjemné hřejivé klima, které vám může zmírnit bolesti.


Přírodní výrobky a zejména ovčí vlna si v poslední době získává stále větší oblibu. Spousta lidí znovu objevuje její výjimečné vlastnosti a hlavně vysokou hřejivost a upouští od moderních syntetických materiálů. Udělejte něco pro své zdraví a vyzkoušejte na vlastní kůži komfort luxusní přikrývky polštáře Vesna Country.

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |