23.07.2014 13:07

Seznamte se s výherkyní naší jarní soutěže

Seznamte se s výherkyní naší jarní soutěže

Velká jarní soutěž probíhala od 12. března do konce dubna. Stačilo na některé z našich prodejen nebo v e-shopu nakoupit za 520 Kč a některá z krásných cen mohla být vaše. Hlavní výhru, poukázky v celkové hodnotě 20 000 Kč na vybavení domácnosti, si odnesla paní Vacková s rodinou. Setkali jsme se s ní na prodejně v Rychnově nad Kněžnou, kde svůj boj o ceny začala.

Paní Vacková si ráda zdobí byt svými vlastními výtvory. Hodně si oblíbila techniku patchwork a jako obvykle si byla vybrat nějaké látky a doplňky. Když vhazovala do zapečetěného boxu registrační kartičku, ani nedoufala, že by mohla něco vyhrát.

Nastal den D. Paní Vacková už na nějakou soutěž úplně zapomněla a v prostorách Vesny se losovali výherci. Když došlo na hlavní výhru, vytáhl ředitel společnosti pan Lubomír Motyčka kartičku s jejím jménem a o pár dní později také hodnotnou cenu osobně předal.

Paní Vacková nás okouzlila krásným úsměvem a neskrývanou radostí, kterou nás okamžitě nakazila. Proto už vymýšlíme, čím vás překvapíme na podzim. Navštěvujte naše prodejny, dívejte se do letáků nebo si přihlaste newsletter do svého emailu, ať nic nepropásnete.

Předávání hlavní ceny z jarní soutěže

Poukázky na odběr zboží ve Vesně

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |