29.10.2013 09:57

Mikroplyš nebo mikroflanel?

Mikroplyš nebo mikroflanel?

Co je mikroplyš?

Zima se blíží a mikroplyšové povlečení spolu s hřejivými zimními přikrývkamiflanelovým povlečením začíná být žádanou položkou. Pro nezasvěcené, mikroplyšové povlečení je tvořeno hustými krátkými chloupky, které jsou na dotek velmi jemné a zároveň mají výjimečnou schopnost vytvářet v posteli příjemné teplíčko i v tom největším chladnu. Jestli rádi spíte ve studené místnosti, oceníte, že mikroplyšové povlečení nestudí ani při prvním kontaktu. Velmi rychle se zahřejete a pohodlné klima vydrží celou noc. Je jako byste si přes přikrývku ještě přehodili pořádnou deku, ale je lehoučké a krásně se přizpůsobuje tvarům těla.

Nespornou předností, kvůli které je mikroplyš tak žádaný je jemnost. Jestli ještě mikroplyšové povlečení nemáte, zapojte fantazii a představte si to. Ulehnete večer do postele a něžně vás pohladí sametová jemnost. Přikrývka tak hebká jako prachové peří nebo myší kožíšek. Po těle se vám rozlije teplo až ke konečkům prstů u nohou a ukolébá vás k hlubokému a uvolňujícímu spánku. Je tak snadné zapomenout na všechny starosti. Každý den je hektický a náročný a správné zakončení je důležité pro načerpání energie do dalšího rána. Vyzkoušejte mikroplyšové povlečení a poznejte, o čem mluvím.

Co je mikroflanel?

Po této ódě na mikroplyš se dá jen těžko věřit tomu, že může být něco ještě jemnějšího. Já sama k tomu byla skeptická. Ale mezi mikroplyšem a mikroflanelem je jediný rozdíl. Je lepší. Mikroflanelové povlečení je ještě jemnější a hřejivější, díky vyšší hustotě chloupků.

Schválně. Víte co je absolutní vrchol jemnosti? Deka Ovce. Až budete přemýšlet nad vánočními dárky, určitě po ní sáhněte.

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |