Dětské povlečení

Jeden by řekl, že měkké dárky jsou fuj. Ale povlečení s oblíbeným hrdinou nebo pohádkovou postavičkou umí u dětí vyvolat obrovskou radost. A aspoň tolik neprotestují, když je pošlete spát. V našich prodejnách a v e-shopu koupíte povlečení pro miminka do dětské postýlky i pro dospívající puberťáky. Máme povlečení s klasickými dětskými motivy, jako jsou medvídci, autíčka, různá zvířátka i povlečení s fotorealistickými potisky zvířat pro větší děti. Nejoblíbenější jsou koně, štěňata nebo povlečení s koťaty. Trochu divočejší povlečení s tygry a dalšími divokými zvířaty si často pořídí do ložnice i dospělí.

Mezi nejžádanější dětské povlečení patří hlavně to s licenčními motivy. Co to znamená? Jednoduše povlečení s motivem nějakého filmu nebo pohádky. Např. povlečení Auta, Letadla, povlečení s Krtečkem apod. Vztahují se na ně autorská práva a pro jejich distribuci je nutná licence. Kvůli tomu jsou také drahé, ale děti je prostě milují. Co bychom pro ně neudělali.


Dětské povlečení je k dostání převážně v hladké bavlně. Trochu ušetříte, pokud koupíte povlečení z polyesteru. Dětské povlečení na velkou postel je obvykle se zipovým zapínáním, povlečení do postýlky je většinou tradičně opatřeno knoflíky.


Podívejte se na aktuální nabídku dětského povlečení v našem e-shopu nebo navštivte nejbližší prodejnu Vesna
 

Dětské povlečení

Dětské povlečení

Dětské povlečení

Dětské povlečení Univerzita pro příšerky

Dětské povlečení

Dětské licenční povlečení Letadla

Dětské licenční povlečení Krteček

Dětské licenční povlečení Homer Simpson


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |