Bytový textil a vybavení interiérů pro spokojené bydlení

Soutěž

Slavíme 25 let s Vámi

O nás

Psal se rok 1994, českým prezidentem je Václav Havel a na Pardubicku se pomalu začíná psát příběh naší ryze české společnosti Vesna. Letos tak naše firma oslaví krásných 25 let svoji existence. Zaměřujeme se zejména na bytový textil, ale snažíme se neustále rozvíjet a přizpůsobovat potřebám širokému spektru zákazníků. V síti 55 prodejen v 9 krajích České republice a internetovém obchodě naleznete v současnosti širokou nabídku bytového textilu, kusového textilu, galanterie, matrací, či podlahových krytin.

Pojďte si s námi zahrát o kvalitní produkty

Kvalita a dlouhá životnost u nás není jenom frází. Každé zboží, které naleznete v naši nabídce, od kuchyňské chňapky až po matraci, prochází před uvedením do nabídky přísným výběrem a kontrolou našich specialistů. Preferujeme české výrobce a ověřené české značky, které tvoří dominantní část naší nabídky. Produkujeme také zboží bytového textilu pod vlastní značkou VESNA v řadách Standard, Komfort a Excellent, Aloe Vesna, Silver, které odpovídají naší filozofii komfortních výrobků s dlouhou životností za dostupnou cenu.

Pravidla soutěže

 1

Nakupte v období od 2. 1. 2019 do 19. 12. 2019 alespoň za 500 Kč v prodejnách Vesna, a.s. nebo na e-shopu Vesna.cz, zaregistrujte se na webu, uschovejte účtenku a každý měsíc hrajte o cenu v minimální hodnotě 2 500 Kč. Celkem losujeme 11x – poprvé v pátek 25.1. 2019 a naposledy v pondělí 25. 11. 2019.

2

Navíc každá účtenka postupuje do ročního losování o poukázku v hodnotě 25.000 Kč na vybavení domácnosti v prodejnách společnosti Vesna, a.s. dle vlastního výběru. Hlavní výhru losujeme v pátek 20.12.2019.

3

Zaregistrujte se na našem webu a nezapomeňte zaškrtnout políčko „soutěž“.

4

Výherce měsíční soutěže bude kontaktován nejpozději do 3 pracovních dnů od slosování emailem nebo na uvedeném telefonním čísle.

5

Kompletní účtenku, či fakturu z e-shopu pečlivě uschovejte za účelem kontroly v případě výhry. Bez příslušné celé účtenky, či faktury nemůže být výhra vydána.

6

Akce se mohou účastnit pouze fyzické osoby starší 18 let s trvalým pobytem a doručovací adresou na území České republiky.

7

Odesláním webového formuláře účastník vyjadřuje svůj svobodný, úplný a informovaný souhlas s pravidly a zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů jsou součástí úplného znění pravidel soutěže.

Registrovat do soutěže

A o co soutěžíme?

Pro měsíc DUBEN byla vybrána lákavá cena pro vítěze v dopodobě ložního setu EXCELLENT - pratelný antibakteriální a velmi příjemný zipový polštář s možností regulace náplně plus pratelná antibakteriální prošívaná přikrývka a desingová deka Matějovský. Neváhejte a pojďte zkusit štěstí! 25. dubna proběhne slosování aktuální ceny!