Saténové povlečení Vesna

Není satén jako satén. Je velký rozdíl mezi saténovým povlečením z polyesteru a povlečením ze 100% bavlny. Otázka je, které vyhovuje právě vám?

Povlečení z polyesterového saténu je velmi lesklé, připomíná hedvábí jak vzhledem, tak jemností. Při prvním doteku je chladivé a v letních měsících tak přináší příjemné osvěžení. Vypadá velice efektně a do své ložnice ho vyhledávají především mladí lidé, kteří vyžadují výjimečnost. Drobná vada na kráse tohoto povlečení je, že poměrně špatně odvádí vlhkost od těla a pokud se pod ním zpotíte, hezky se na vás přilepí.

Povlečení z bavlněného saténu tuto nevýhodu nemá. Bavlněná vlákna jsou upravována tak, aby dosahovala maximálního lesku a jemnosti, přičemž si zachovávají své přirozené vlastnosti jako je savost. Žádná úprava ale nedokáže docílit takového lesku a dokonalé hladkosti jako u saténového povlečení z polyesteru.

Pokud chcete výjimečné povlečení, které vaší ložnici dá jedinečnou atmosféru jako ve filmu, pořiďte si saténové povlečení z polyesteru. Jestli chcete luxus se vším komfortem a záleží vám především na pohodlí, vybírejte povlečení z bavlněného saténu.

V prodejnách Vesna a v našem e-shopu najdete především bavlněný satén. Širokou nabídku máme především v letních měsících, kdy je pro saténové povlečení hlavní sezóna, a v předvánočním období. Luxusní saténové povlečení je velmi oblíbeným dárkem. Věnujte pozornost také výběru správného prostěradla. Ideální jsou hladká napínací jersey prostěradla

Saténové povlečení

Saténové povlečení

Saténové povlečení

Saténové povlečení

Saténové povlečení


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |