Vydělávejte s Vesnou

Máte svoje vlastní webové stránky? Zapojte se do provizního systému, odkazujte na náš internetový obchod a vydělávejte.

Máte na svých webových stránkách slušnou návštěvnost? Zužitkujte ji. Zapojte se do provizního systému a vydělávejte okamžitě. Nemusíte hledat inzerenty, pro které budou vaše stránky vhodným reklamním prostorem. Nemáte žádné výdaje s jejich oslovováním. Prostě se zaregistrujete, vložíte reklamu na své stránky a necháte si vyplácet provize.


Výhody affiliate programu

  • Žádné počáteční náklady
  • Jednoduchost  - jen se zaregistrujete a umístíte reklamu na své stránky
  • Rychlost – neztrácíte čas hledáním inzerentů
  • Vyplácení provizí už od 500 Kč


Základní princip provizního systému

Návštěvník vašich stránek klikne na reklamu -> dostane se na e-shop, kde nakoupí -> vy získáte provizi z hodnoty objednávky


Za každou objednávku realizovanou v internetových obchodech registrovaných v systému WebExSys, uskutečněnou prostřednictvím odkazu na vašich stránkách, získáte odměnu ve formě procent z hodnoty dané objednávky.


V systému WebExSys je kromě spol. Vesna, a.s. přes 40 dalších internetových obchodů, jejichž produkty můžete nabízet.


Výše provizí se u každého e-shopu liší. Vesna nabízí pro své partnery 7 %, přičemž průměrná hodnota objednávky se pohybuje okolo 2 000 Kč.


Jak systém funguje

Zaregistrujete se na stránkách WebExSys.com. Registrace je zcela bez poplatků a umožňuje vám přístup do administračního rozhraní, kde vidíte seznam e-shopů a výši nabízené provize (z této provize náleží 30 % provozovateli systému WebExSys, viz. níže). Zde také najdete svůj unikátní kód provizního partnera – ten vložte do každého odkazu na partnerské e-shopy, který na své stránky umístíte. Unikátní kód se ukládá do cookies každého návštěvníka, který na odkaz klikne a to po dobu 30ti dnů. Pokud během této doby uskuteční objednávku a zaplatí za ni, bude vám přiznána provize.
Jakmile provize dosáhnou výše 500 Kč, můžete požádat o vyplacení. Výplata proběhne do 30ti dnů od podání žádosti.


Z provizí, které nabízí partnerské e-shopy, připadne 30 % systému WebExSys. Zbylých 70 % je připsáno na váš účet. Vesna nabízí 10 %, takže vám bude připsána provize ve výši 7 % z celkové hodnoty objednávky.


Reklamní prvky internetového obchodu iVesna.cz si můžete stáhnout níže. Pro další informace a registraci navštivte WebExSys.com, nebo kontaktujte nás vyplněním níže uvedeného formuláře.

Reklamní prvky internetového obchodu iVesna.cz

vesna banner pohodli

vesna banner image1

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |