Polštáře a přikrývky Vesna Standard

Jsou ideální do pokoje pro hosty nebo na chalupu. Tam, kde nechcete moc investovat, ale zároveň očekáváte kvalitu. Přikrývky i polštář jsou pohodlné, můžete je prát až na 60 stupňů a budou vám dlouho sloužit. Můžete si vybrat podle hřejivosti přikrývku na léto, celoroční nebo jednu ze zimních variant: thermo či DUO.

Rozdíl mezi letní a celoroční přikrývkou je pouze v množství náplně. Thermo přikrývka má, kromě větší hmotnosti, náplň rozdělenou na dvě vrstvy pomocí vaků schovaných uvnitř přikrývky. V přikrývce se vytváří tepelně izolační vrstva, která zvyšuje její hřejivost.

Přikrývka Standard DUO je tvořena dvěma zcela samostatnými slabšími přikrývkami, které jsou po obvodu spojeny suchým zipem. Spojené tvoří teplou zimní přikrývku, a rozdělené dvě letní deky. Ušetříte místo i peníze.

Vedle řady Standard nabízíme také přikrývky a polštáře Komfort Excellent. Komfort, jak už název napovídá, vám poskytne vyšší pohodlí i hřejivost a především možnost vyvářky. Pokud je pro vás nejdůležitější právě pohodlí, zvolte přikrývkupolštář Excellent

Zimní přikrývka Standard Thermo

Polštář Standard z dutého vlákna

Celoroční přikrývka Standard duté vlákno


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |