21.06.2013 09:47

Vytírejte s jednou rukou v kapse

Vytírejte s jednou rukou v kapse

Bona spray mop je bezkonkurenčně nejlepší mop na vytírání. Jak z hlediska námahy, tak kvality. Korkové, dřevěné a laminátové podlahy zůstanou dokonale čisté a ošetřené aniž byste se musela jedinkrát shýbnout. S takovým mopem donutíte vytřít podlahu i muže.

Bona spray mop má v sobě zabudovanou nádobku s čistícím přípravkem a rozprašovač, který jediným stiskem páčky na rukověti nanese přípravek přímo před mop. Pár tahy pak nečistoty setřete a zůstane jen zářivě čistá podlaha. Čistící utěrku připevněnou k mopu suchým zipem pak jednoduše sejmete, hodíte do pračky a je hotovo! Rychlost a jednoduchost, s jakou je úklid hotov, je nedocenitelnou předností Bona spray mopu. Nemusíte nikde skladovat žádný kbelík, zdržovat se s jeho napouštěním, máchat a ždímat mop po každém tahu a rozčilovat se, že zanechává čmouhy nebo příliš mokrou podlahu. S Bona spray mopem je podlaha hned suchá, dokonale odstraní nečistoty, chrání vaši krytinu a jeho použití je zcela ekologické.

Přesvědčte se, jak snadné a účinné je vytírání s Bona spray mopem. Podívejte se na video nebo si přečtěte hodnocení v magazínu iTEST. V porovnání s ostatními mopy je Bona spray bezkonkurenční vítěz.

Bona spray mop na dřevěné, korkové, laminátové a tvrdé podlahy šetří i vaše peníze. V porovnání s letáky hypermarketů se může pořizovací cena zdát vysoká, ale v letácích často vidíte cenu za samotný mop a s kbelíkem vás +/- vyjde na stejné peníze jako Bona spray mop. Náhradní náplň čistícího přípravku vám vydrží bezmála rok a její cena je tak srovnatelná s jinými kvalitními a ekologickými přípravky na čištění podlah. U značkového čistícího přípravku Bona máte jistotu, že bude vaše podlaha ošetřená a 100% čistá.

Bona spray mop je ideální pro nastávající maminky. S rostoucím bříškem se stává každý pohyb čím dál namáhavější. Kvůli tomu se ale nemusíte dívat na fleky na podlaze. S Bona spray mopem vám úklid nebude dělat žádný problém. Až se děťátko narodí, oceníte rychlost úklidu a hygienickou čistotu ještě mnohem více.

Pořiďte Bona spray mop sobě i svým blízkým jako dárek. Darujete jim více volného času, který mohou věnovat sobě a rodině, na které nejvíc záleží.

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |