03.06.2014 12:32

Vyletněné novinky v prodejnách Vesna

Vyletněné novinky v prodejnách Vesna

Nejen novinky, ale i osvědčené letní doplňky. Třeba plážové lehátko najde vždycky své uplatnění. Než vyrazíte na pláž, v prodejnách Vesna si nakoupíte i plážové taškyosušky. Dětem můžete pořídit osušku nebo pončo s pohádkovým motivem, třeba s Bleskem McQueenem z filmu auta nebo s Krtečkem.


Plánujete o víkendu šlápnout do pedálů? Vybavte se kvalitním funkčním oblečením. Trička, která dobře odvádí pot a rychle schnou, jsou základ. Chytit v létě rýmu, když celí zpocení zastavíte někde na kofolu, to by ještě scházelo. Na prodejnách s nabídkou kusového textilu máme nově dětská funkční trička s reflexním obrázkem na zádech. Dospělí musí obrázek oželet, ale můžete si vybrat trika jak s krátkým, tak s dlouhým rukávem.


Co se týče reflexních prvků, standardně máme v nabídce širokou škálu různých samolepek, přívěsků, reflexních pásků, vesty a další drobnosti, které stojí jen pár korun, a mohou zachránit život vám i vašim dětem.


Tak nasedněte a šlapejte do nejbližší prodejny Vesna.


Přejeme vám krásné léto.

Dětská plážová osuška

Plážové lehátko

Reflexní pásek na kolo

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |