27.09.2010 15:14

Vybíráme polštář pro zdravý spánek

Vybíráme polštář pro zdravý spánek

Spánek je útlumově-relaxační fáze organismu, při níž se snižuje či mizí funkčnost některých smyslů, snižuje se tělesná teplota, dýchání se zpomaluje a krevní tlak se snižuje. Tak se aspoň uvádí ve Wikipedii, což je otevřená internetová encyklopedie.


Spánek je velmi důležitým procesem pro každého člověka a v průměru prospíme asi třetinu svého života. K tomu, abychom si vychutnali spánek plnými doušky a neprobouzeli se každé ráno polámaní s bolestivou grimasou, je důležitá vhodná volba polštáře.


V dnešní době hrají prim zdravotní polštáře, které Vám mohou pomoci zbavit se bolesti v šíji, krční páteře či bolesti hlavy. Zdravotní polštáře či anatomické polštáře jsou navrženy tak, aby byla při spánku páteř v jejím přirozeném tvaru. Při spaní na boku je pak páteř udržována v optimální poloze.


Jako nejvhodnější materiál pro výrobu zdravotních polštářů se ukázala tzv. líná pěna neboli polyesterová viscoelastická pěna. Studie prokázaly, že polštáře vyrobené z líné pěny dokáží díky svým vlastnostem snížit napětí krčního svalstva a tím odstranit bolesti hlavy a šíje. 


Zdravotní polštáře od společnosti Vesna a.s.
Společnost Vesna a.s. je předním prodejcem zdravotních polštářů v ČR a svým zákazníkům nabízí širokou škálu zdravotních a anatomických polštářů. Vyberte si u prodejců v kamenných pobočkách či v elektronickém obchodě www.ivesna.cz zdravotní polštáře vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. 


Zdravotní polštář Levandule – pro klidné spaní
Zdravotní polštář Levandule je vhodný pro všechny, kteří trpí nespavostí. Vůně levandule, má zklidňující účinky, pomáhá při poruchách s usínáním a migréně. Polštář je vybaven kapsičkou pro umístění vyměnitelného plátěného sáčku naplněného pravou sušenou levandulí.


Anatomický polštář Excellent antibakteriální
Anatomický polštář Excellent antibakteriální je vyroben z líné pěny, jejíž tvrdost se mění podle teploty, proto při kontaktu s tělem měkne a díky efektu pomalého vracení se do původní polohy sníží napětí krčního svalstva. Studiemi je dokázáno, že tento typ polštáře dokáže výrazně snížit zdravotní potíže jako je bolest hlavy a ztuhlost šíje.


Fyziologie každého člověka je individuální, proto je nutné věnovat výběru polštáře patřičnou důležitost. Odměnou Vám pak bude zdravý spánek.

Vlněný polštář Merino

Péřový polštář Tereza

Anatomický polštář Komfort

Anatomický polštář Excellent antibakteriální

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |