26.02.2014 10:26

Vstupte do světa snů a dobijte si baterky kvalitním spánkem

Vstupte do světa snů a dobijte si baterky kvalitním spánkem

O důležitosti kvalitního spánku toho bylo napsáno už hodně. Můžete to brát na lehkou váhu, ale nepopřete, že když se kvalitně vyspíte v pohodlné posteli, cítíte se jako znovuzrození. Můžete hledat výmluvy, že nemáte čas spát, že si kvůli malému prostoru nebo financím nemůžete pořídit kvalitní matrace apod. Pokud před sebou potřebujete svůj masochismus obhajovat, nemusíte číst dál. Pokud s tím naopak chcete něco dělat, máme pro vás pár zajímavých výrobků, které až do 9. 4. 2014 pořídíte za akční cenu.

Polštář a přikrývka Excellent

Luxusní řada výrobků Excellent je navržena pro ty, co mají rádi výjimečnou kvalitu a komfort. Polštář je tvořen speciální náplní  - směsí polyesterových vláken ve formě kuliček a molitanových tyčinek. Malé kousky molitanu udržují polštář pružný a plný. Zabraňují slehnutí a poskytují měkkou, ale pevnou oporu pro hlavu. Polyesterová vlákna pak zajišťují pohodlí. Změkčují polštář a díky nim vůbec nepoznáte, že uvnitř nějaké molitanové kousky jsou. Vlákny je vyplněn i prošívaný potah polštáře, čímž jsou eliminovány nerovnosti a rozdíly v různých typech náplně.

Shrnuto, podtrženo, polštář Excellent je měkký, pružný a pohodlný. Je přesně takový, jaký jej chcete mít. Náplň je v samostatném vaku opatřeném zipem, takže ji můžete snadno přidat či ubrat podle vašich preferencí. Snadno můžete náplň úplně vyjmout a potah prát samostatně, čímž výrazně prodloužíte životnost polštáře.

Přikrývka Excellent je plněna značkovými dutými vlákny, které i při své nízké hmotnosti zajišťují výbornou tepelnou izolaci. Lehká a krásně přizpůsobivá přikrývka příjemně obklopí vaše tělo a udržuje pohodovou teplotu. Potah i náplň jsou složeny tak, aby optimálně odváděly vlhkost a udržovaly vaše tělo během noci v suchu.

Anatomický polštář Bambus

Skvělá prevence proti bolestem krční páteře. Paradoxně pokud přecházíte z klasického polštáře na anatomický, v prvních 2 týdnech vám bolesti spíš způsobuje, ale pokud vydržíte, pocítíte neuvěřitelnou úlevu. Polštář z líné pěny je pocitově nesrovnatelný s čímkoliv jiným. Líná pěna se dokonale přizpůsobuje tvarům vašeho těla. Pokud na línou pěnu zatlačíte rukou, vykreslí se do ní každý váš prst zvlášť. Mění svou tuhost v závislosti na teplotě, která na ni působí. Tzn., že polštář pod působením vaší teplé pokožky měkne. Díky těmto vlastnostem polštář Bambus uvolňuje krční svaly a zaručuje vám výjimečné pohodlí. Bambusová vlákna v potahu polštáře zlepšují schopnost odvádět vlhkost a zamezují pocení.

Anatomický polštář Ylayg Ylang

Polštář je vyroben z líné pěny a svými vlastnostmi je velmi podobný polštáři Bambus. Rozdíl je především v potahu a tvaru. Potah polštáře Ylang Ylang obsahuje mikrokapsule s éterickým olejem z této rostliny. Mají příznivý vliv na kvalitu spánku, přispívají k tomu, abyste si užívali nerušené snění po celou noc. Pomáhají uvolnit svalového napětí a zmírnit bolesti všeho druhu.

Tvar polštáře je navržen pro pohodlné spaní na boku, na zádech i na břiše. Nezvyklá výkroj zmírňuje tlak na krk při spaní na břiše a zvyšuje pohodlí i v dalších polohách.

Spánek má stimulující vliv na vaši psychiku i výkony. Vybavte si svou postel novými pohodlnými doplňky podle svých preferencí a vychutnejte si uvolňující a regenerující spánek každý den. Budete šťastnější. Skvělou příležitost nakoupit za výhodné ceny máte jen do 9. dubna.

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |