22.08.2014 11:49

Toužíte po originalitě? 3D povlečení vás uchvátí

Toužíte po originalitě? 3D povlečení vás uchvátí

Vrtá vám hlavou, jak může být povlečení ve 3D? Není to 3D ve smyslu, že by bylo plastické. Asi by vás v noci pěkně tlačilo. Materiál je dokonale hladký a neuvěřitelně jemný. Látka je vyrobena ze 100% polyesteru, který je na dotek příjemnější než bavlna.


Trik spočívá v jedinečném potisku. Oproti běžnému fototisku jsou motivy na povlečení neuvěřitelně realistické a působí prostorově. Tak zářivé a živé barvy, jako za slunečného letního dne, jsou u povlečení unikátní. Dejte si do ložnice 3D povlečení Tulipány nebo Pampeliška a hned, jak vejdete do místnosti, budete mít pocit, že máte zahradu uprostřed ložnice. Ten pocit, když usínáte v jemných měkoučkých peřinách a jste obklopeni rozkvetlými květinami a nádhernými barvami, vás nabije energií.


Aby byl efekt naprosto dokonalý, je povlečení doplněno zipovým zapínáním. Je zcela diskrétní a udrží peřinu dokonale schovanou.


3D povlečení bude o letošních Vánocích nejžádanější dárek. Prohlédněte si ho na našich podejnách nebo v e-shopu.

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |