30.04.2014 07:00

Studená podlaha? Na to jsou nejlepší koberce!

Studená podlaha? Na to jsou nejlepší koberce!

V kuchyni je ideální mít podlahu, která se snadno čistí. Plovoucí podlaha, PVC nebo vinyl mají nesporné výhody, když vám spadne vajíčko na zem. Ale studí a kloužou. To můžete řešit buď pěknými bačkorami nebo elegantním běhounem.

Na prodejně v Čeperce vedle opatovické elektrárny máte na výběr z originálních běhounů v různých šířkách. Nejužší běhoun má 67 cm. V nabídce máme také šíři 80 cm, 90 cm, 100 cm a 120 cm. Délku si u metrážových běhounů určíte sami a do 3 pracovních dnů vám je obšijeme. Pokud chcete, zdarma vám je doručíme na kteroukoliv jinou prodejnu Vesna, kterou máte blíž.

Pokud máte speciální požadavky na rozměr nebo tvar, podívejte se na nabídku metrážových koberců. Běhoun nebo kusový koberec různých tvarů můžeme vyříznout z role a obšít. Získáte tak ideální koberec pro jakoukoliv místnost.

Navštivte nás na prodejně, nebo nám zavolejte na 466 941 612.

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |