21.02.2011 15:20

Sedací pytle – módní záležitost nebo praktická sedačka?

Sedací pytle – módní záležitost nebo praktická sedačka?

Sedací vaky nejsou žádnou extra novinkou. Světlo světa spatřily už v roce 1968. Opravdový boom ale zažily až na přelomu 20. a 21. století. Jediné, čemu se lze divit je, proč to tak dlouho trvalo? Možná právě díky pokročilým technologiím, kvůli kterým jsou vaky pohodlnější, pevnější a opět musíme zmínit snadnější čištění. Na rozdíl od sedačky, se sedací vak přizpůsobí jakékoliv vaší poloze, ať už sedíte, nebo ležíte a to tak, aby vaše tělo mělo pevnou oporu. Svaly se tak uvolní a po celodenní námaze si konečně kvalitně odpočinete.


Pár sedacích vaků originálním způsobem zpestří váš obývák, dětský pokoj nebo třeba i zahradu. U nás je můžete pořídit za super cenu 1 399,- Kč. A při nákupu nad 3 000,- Kč máte dopravu zdarma. Za ten úžasný pocit pohodlí to je hodně dobrá cena.

Sedací vak kónický červený

Sedací vak Jumbo bag zelený

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |