23.10.2013 08:10

Novinka v nabídce – látkové zastiňovací rolety Den a noc

Novinka v nabídce – látkové zastiňovací rolety Den a noc

Rolety Den/noc jsou moderní, jednoduché a velmi účinné řešení zatemnění místnosti. Skvěle se hodí do moderních interiérů a hlavně nadchnou neuvěřitelně rychlou a snadnou instalací, kterou zvládnete sami, kdekoliv, aniž byste si poničili okna a neodborným zásahem přišli o záruku. Tím jasně napovídáme, že se rolety hodí na plastová okna, ale samozřejmě je můžete použít i na stará dřevěná okna. V nabídce je mnoho rozměrů i barev a v případě potřeby vám můžeme dodat rozměr na míru vašim požadavkům.

Přemýšlíte nad tím, jak to funguje? V čem jsou rolety Den a noc tak revoluční a jestli je možné regulovat množství pronikajícího světla? Na všechno se pokusíme odpovědět pěkně postupně.

Rolety Den/noc střídají nepropustné a částečně propustné vodorovné pásy, které jsou umístěny ve dvou vrstvách za sebou. Rolety můžete pomocí řetízku nastavit na úplné zatemnění (neprůhledné pásy v druhé vrstvě zakrývají mezery v první vrstvě), částečné zastínění (neprůhledné pásy v obou vrstvách jsou za sebou, takže v roletě vznikají průsvitné mezery) nebo můžete rolety vytáhnout a vpustit do pokoje sluneční paprsky. 

Rolety Den a noc se připevňují přímo na okenní křídlo, podobně jako žaluzie, ale jsou připevněné pomocí nastavitelných háčků a fixační pásky. Instalace je skoro tak snadná, jako zavěšení věšáku na dveře. Více vám napoví ilustrační video s ukázkou montáže rolet typu Den a noc.

Na naší prodejně koberců v Čeperce vedle opatovické elektrárny si můžete rolety Den a noc zblízka prohlédnout. Nabídneme vám rolety v několika barvách i rozměrech. Cena se pohybuje už od 609 Kč za rozměr 35 x 150 cm. Přijďte k nám a zeptejte se na rolety Den a noc. Rádi vám je předvedeme a poradíme s výběrem.

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |