14.04.2011 13:09

Nové vzory povlečení na iVesna.cz

Nové vzory povlečení na iVesna.cz

V dubnu se vyplatí sledovat novinky. Ve Vesně už se pomalu připravujeme na léto s originálními plážovými taškami. Brzy se také rozšíří nabídka ručníků a osušek, které si budete moct vzít na pláž, ale hodit se budou určitě i do koupelny.

Výrazné inovace se dočkalo také ložní povlečení. Mysleli jsme i na vysoké postavy. Obohatili jsme sortiment nejenom novými vzory, ale hlavně prodlouženým povlečením s přikrývkou o rozměru 140x220 cm. Nové prodloužené povlečení najdete v bavlněném saténukrepuhladké bavlně

Za zmínku určitě stojí také vende povlečení. Vende je označení, které vyjadřuje, že povlečení je potištěno z každé strany jiným vzorem. Tím při stlaní docílíte okouzlujících efektů. Podívejte se např. na vende povlečení Violeta, které je až do 30. dubna za akční cenu 538,- Kč (platí pro standardní délku).

A teď se trochu zaměříme na vzory. Pro milovníky retro stylu máme novinek víc. Např. vende krepové povlečení Laguna s puntíky, nebo prodloužené saténové povlečení Iluze hnědá. Pro veselé povahy, které upřednostňují světlejší barvy a nepotrpí si na kytičky, kudrlinky a podobné, spíš romantičtější dezény, tu máme povlečení Experience z hladké bavlny. Naopak, pokud kudrlinky můžete a máte rádi zdobené styly, zamilujete si krepové povlečení Honoré, které vás rázem přenese na historický královský dvůr. A máme něco i pro pány. Ti většinou romantické vzory příliš neocení. Proužky ještě jakž takž, ale kárované bavlněné povlečení Rock star v černo bílé barvě bude 100% to pravé.

Vyberte si podle svého vkusu. Hlavně sledujte novinky, ať vám žádný luxusní kousek neunikne.

Bavlněné povlečení Rock star pro muže

Krepové povlečení Honoré

Krepové vende povlečení Violeta

Bavlněné povlečení Experience

Prodloužené saténové povlečení Iluze hnědá

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |