10.06.2014 13:08

Nové technologie zlepší váš spánek až o 100 %

Nové technologie zlepší váš spánek až o 100 %

V našem sortimentu teď najdete 2 opravdu neobvyklé novinky. Nové anatomické polštáře pomáhají odbourat nejčastější příčiny špatného spánku jako je stres, vliv elektrosmogu, špatná poloha při spánku, ztuhlost svalů apod. Specialitou jsou především neobvyklé tvary, které umožňují spánek ve všech polohách.


Anatomický polštář Antiaging ve tvaru kříže


Spíte rádi na boku i na břiše? Většina anatomických polštářů je přizpůsobena pro spaní na boku nebo na zádech. Nejobvyklejší polštáře s dvojitou vlnou jsou perfektní pro spaní na boku. Ale jakmile si lehnete na břicho, trochu vás přiškrtí a po pohodlném spánku není stopy. Antiaging má ergonomický tvar navržený pro spánek ve všech polohách. Pokud ležíte na břiše, podepře vám ramena a uvolní krk pro snadné dýchání. Ve všech polohách zajišťuje správnou polohu páteře a maximální pohodlí.

Je vyroben z měkké líné pěny, která se dokonale přizpůsobí každé křivce vašeho těla a pomáhá uvolnit svaly. Špatná rána mohou být způsobena tím, že vaše svaly si přes noc neodpočinou. Zůstávají stále křečovitě stažené a ráno se cítíte hůř než po celodenní práci. Polštáře z líné pěny mají schopnost svaly dokonale uvolnit.


Zajímá vás, proč Antiaging? Potah polštáře obsahuje směs vitamínu E, Aloe Vera a jojobového oleje, které každou noc působí na vaši pokožku a zpomalují stárnutí pleti. Pečuje o vaše zdraví i krásu.


Anatomický polštář Silver


O antimykotických účincích stříbra už jste určitě slyšeli. Ponožky se stříbrem jsou jednou z nejprodávanějších pomůcek proti zápachu nohou. Stříbro se osvědčilo i při výrobě ložního prádla. Omezuje množení bakterií, roztočů a plísní, a eliminuje vliv elektromagnetického znečištění (tzv. elektrosmogu). Spíte s telefonem na nočním stolku? Máte v ložnici televizi? Určitě je celou noc v pohotovostním režimu, pokud ji nezapomenete vypnout a neběží až do rána. Všechny tyto přístroje vydávají záření, které má vliv na náš organismus. Stříbro v ložním prádle vlivy záření omezuje a možná, že právě vám to výrazně zlepší spánek.


Polštář Silver z líné pěny je tvarován především pro pohodlné spaní na boku a na zádech, ale díky výkroji uprostřed dokáže poskytnout pohodlí i příležitostným spáčům na břiše. Měkký materiál s neuvěřitelnou přizpůsobivostí dokonale uvolňuje svaly i páteř a při usínání budete mít pocit, že se samým blahem rozplýváte.


Otestujte nové polštáře a zažijte pohodlí, které vás přenese z každodenní hektické reality do světa snů. Nechte své starosti za dveřmi ložnice a vychutnejte si každičkou noc.


Nové polštáře najdete v prodejnách Vesna i v e-shopu.

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |