02.03.2011 12:11

Nové EKO přikrývky a polštáře – přímý dotek přírody

Nové EKO přikrývky a polštáře

Every používá pro výrobu vysoce kvalitní, moderní materiály s důrazem na maximální funkčnost a komfort pro uživatele. Lidsky řečeno – jednotlivé produkty jsou přizpůsobeny různým ročním obdobím a různým požadavkům. Každý jsme jiný a každý chceme něco jiného. Pokud je pro vás důležitá vysoká hygieničnost lůžka, přikrývky a polštáře Health protect jsou tou správnou volbou. Pokud hledáte něco na léto, Every vám nabídne chladivou přikrývku Climate. Povrchové tkaniny jsou vždy z vysoce jemné bavlny, díky které spíte v maximálním pohodlí.

Proč je vůbec důležitá jemná povrchová tkanina? Samozřejmě, pro vaši pokožku je důležitá hlavně jemnost povlečení, do kterého přikrývky a polštáře schováte. Ale povrchový materiál by vás rozhodně zajímat měl. Nekvalitní tkaniny mohou např. hlučným šustěním znepříjemnit noc těm, kteří mají mělký spánek. Mají vliv na celkovou tuhost přikrývky a ta se pak může špatně přizpůsobovat křivkám těla – v konečném důsledku vám pod takovou dekou může být i zima. Tkaniny přikrývek Greenfirst jsou navíc upraveny esenciálními oleji, které tvoří trvalou přírodní ochranu proti roztočům a jejich alergenům.

Podívejme se na jednotlivé produkty řady Mona Lucy blíže:


Ložní souprava Nanotiss Climate

Přikrývky Climate jsou plněny polyesterovým rounem z tvarovaného dutého vlákna, které tvoří chladivý efekt a brání přehřátí. Je dobře provzdušněná a lehká. Polštáře Climate tvoří směs polyuretanových tyčinek a polyesterových kuliček umístěných ve vaku z netkané textilie. Díky tomu je měkký a pružný a oceníte zejména jeho vlastnost odvádět vlhkost i při zvýšené potivosti. Je opatřen zipem, takže povrchovou tkaninu lze snadno prát samostatně.
Vrchní vrstvu tvoří směsová tkanina obohacená o termoregulační účinky. Výsledkem je výborné odvádění vlhkosti od těla a udržování tělesné teploty na standardních 37 °C.


Ložní souprava Greenfirst nature

Je vhodná pro alergiky. Značková dutá vlákna Fibre®HCS v přikrývce Greenfirst nature se střední hřejivostí jsou odolná proti mikroorganismům a povrchová tkanina z ekologicky čisté bavlny je obohacená o přírodní esence z citrónů, levandule a eukalyptu. Tato úprava je ošetřena proti seprání a má 2 velice pozitivní vlastnosti – chrání proti prachovým roztočům a má pozitivní vliv na pokožku. Polštář Greenfirst nature je stejně jako u Nanotiss Climate pružný a měkký díky kombinaci polyesterových kuliček a polyuretanových tyčinek. Ty jsou v samostatném vaku z netkané textilie, který je krytý povrchovou tkaninou obohacenou esencemi a opatřenou zipem.


Ložní souprava Greenfirst duo

Tato souprava má stejné vlastnosti jako Greenfirst nature – je odolná vůči roztočům a molům. Přikrývka Greenfirst duo je ale tvořena z dutých vláken Fillwell®HCS, které násobí její hřejivost. Proto je vhodná hlavně pro zimní období. Polštář Greenfirst duo sekunduje vlastnostem přikrývky.


Ložní souprava Micro

Přikrývka Micro je velmi lehká a přesto vysoce hřejivá. Této vlastnosti je dosaženo kombinací dutých PES vláken a vláken Fibre®HCS a povlaku z lehkého mikrovlákna. Polštář Micro se drží osvědčené kombinace PES kuliček a PUR tyčinek pro optimální měkkost a pružnost. Snímatelný potah se zipem je prošitý polyesterovým vláknem Fibre®HCS. Celou soupravu je možné prát až na 60° C.


Ložní souprava Health protect

Zajišťuje vysoký hygienický standard díky možnosti vyváření. Prát ji lze na 95°C a sušit dokonce při 120°C. Takové ošetření nedá žádným roztočům šanci. Náplň přikrývky Health protect je z vláken Fillwell®HCS a povrchová tkanina je ze směsi bavlny a polyesteru. Povlak polštáře Health protect je samozřejmě snímatelný, opatřený zipem.

Všechny produkty řady Mona Lucy mají certifikát every ECO, který značí, že se jedná o ekologické a také ekonomické výrobky značky Every. Nákupem tak šetříte životní prostředí i peněženku. Vyšší cena těchto polštářů a přikrývek z dutého vlákna je totiž kompenzována dlouhou životností a také vysokým komfortem při spaní, který je přidanou hodnotou pro zákazníka.

Objevte nový prostor pro vaše sny.

Špatné uložení hlavy při spánku

Správné uložení hlavy při spánku

Polštáře z dutého vlákna Every

Náplň polštáře tyčinky

Náplň polštáře kuličky

Polštář z dutého vlákna Micro

Přikrývka Greenfirst Nature

Přikrývka z dutého vlákna Climate

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Jsme obchod ověřený zákazníky

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |