21.05.2013 11:39

Navrhněte si svůj koberec! Vezměte design svého bytu zcela do svých rukou

Navrhněte si svůj koberec! Vezměte design svého bytu zcela do svých rukou

Jedinečný doplněk pro ty, kteří potřebují speciální tvar koberce. Chcete něco originálního? Nemůžete nikde sehnat koberec, který by vám vyhovoval? Navrhněte si ho sami. Jednoduše, s obyčejnými nůžkami, si složíte koberec přesně do tvaru, který potřebujete a dokonale ho přizpůsobíte svým představám.

Kobercové čtverce mají hustý vysoký vlas, mírně se lesknou, a vypadají naprosto luxusně. Mají rozměr 40 x 40 cm a zespodu mají suchý zip. Právě na tomto principu funguje speciální skládačka, co váš byt oživí v několika jednoduchých krocích. Čtverce jednoduše poskládáte do požadovaného tvaru a vzoru, a zespodu je spojíte druhým dílem suchého zipu. Maximálně jednoduchý princip, který s sebou přináší dvě obrovské výhody:

  • Koberec můžete kdykoliv přestavět, pokud budete chtít vzor oživit, nebo budete potřebovat spíš běhoun, místo obdélníku pod televizní stolek.
  • Když se část koberce poškodí – např. na koberec vylijete červené víno nebo vám upadne svíčka či nedopalek, a vytvoří ohořelý ostrůvek – nemusíte vyměňovat celý koberec. Prostě vyměníte poškozený díl a výrazně tím ušetříte.

Díky neuvěřitelné variabilitě se nejedná o obyčejný kusový koberec. Nemusíte se omezovat na obdélníky a čtverce. Čtverce můžete poskládat do „L“ nebo do „U“ a olemovat třeba postel nebo pohovku. Můžete si uprostřed obýváku udělat třeba skákacího panáka, když budete chtít. Je jen na vás a na vaší fantazii, jak si čtverce přizpůsobíte.

Zahrajte si na bytového architekta a vytvořte si na podlaze moderní umělecké dílo. Svěží a originální dojem vytvoří třeba klasická šachovnice ze stříbrných a šedých dílů, oživená jedním jediným dílem v červené barvě. Zajímavě působí, když klasický čtverec nebo obdélník protnete úhlopříčně silně kontrastní barvou. Vašim nápadům můžete dát jednoznačně zelenou.

Jedinečnost, hravost, to není to jediné, čím kobercové čtverce vynikají. Vysoká kvalita německé výroby, hustý, vysoký vlas s vysokou jemností, to jsou ideální vlastnosti, pokud chcete koberec, na který si můžete lehnout. Koberec, na kterém klidně necháte děti si hrát. Nebo koberec, do kterého si zanoříte své bosé nohy a budete si vychutnávat jemné šimrání a hřejivost.

Přijďte si kobercové čtverce na vlastní oči prohlédnout do některé z našich prodejen. Vyberte si barvy, poskládejte si svůj vlastní vzor a pochlubte se originálním, jedinečným kouskem z dílny pravého mistra designu.

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |