02.01.2013 16:12

Mikroplyšové povlečení

Mikroplyšové povlečení

Mikroplyšové povlečení je poměrně novinkou. Oproti flanelové klasice je v našich ložnicích teprve chvíli, ale díky svým vlastnostem je čím dál oblíbenější. Mikroplyš je lehký materiál z polyesteru tvořený hustými jemnými chloupky. Ty jsou jednak neuvěřitelně jemné a jednak vysoce hřejivé. Proto jsou skvělé také mikroplyšové deky a televizní pytle, ale nic z toho se netěší takové oblibě, jako mikroplyšové povlečení.

Oproti flanelu je mikroplyšové povlečení hřejivější. Snad vždy se vyrábí se zapínáním na zip. Nejčastěji se prodává jednobarevné mikroplyšové povlečení. Pokud někde uvidíte vzorované, dlouho neváhejte a kupujte. Mizí velmi rychle. Samozřejmě si za něj budete muset trochu připlatit, ale budete mít doma opravdu originální kousek.

Pokud máte rádi spánek v chladných místnostech, nebo jste k tomu nuceni kvůli složitému vytápění, rozhodně doporučuji mikroplyšové povlečení vyzkoušet. Skvěle se vám bude hodit taky na chalupu. A pokud si chcete užít jeho jemnost i ve vytápěné ložnici, jednoduše používejte slabší přikrývku, abyste se neprobudili zalití potem.

Mikroplyšové povlečení zažívá boom. Jistě ve svém okolí najdete někoho, kdo už ho má doma a bude na něj pět jenom chválu. Pokud ne, buďte první. Budete nadšení. Pokud této moderní záležitosti pořád nevěříte a máte raději přírodní materiály, vyberte si osvědčenou klasiku. Flanelové povlečení je také stále v kurzu.

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |