06.05.2014 15:12

Elegantní doplněk pro šikovné ručičky – volánková šála

Elegantní doplněk pro šikovné ručičky – volánková šála

Hledáte návod jak vyrobit volánkovou šálu?

Na internetu jich je spousta a i když to může vypadat složitě, brzy se přesvědčíte, že to je hračka. Volánkovou šálu si snadno upletete i na hrábích ze stodoly. Inspirujte se na tomto videu s podrobným návodem jak na to.

Jestli upřednostňujete klasiku, podívejte se na video návod na pletení volánkové šály s jehlicemi. Podrobný textový popis pletení i s fotografiemi postupu najdete třeba na mimibazaru.

Jestli doma nemáte ani jehlice ani hrábě, vyzkoušejte si pletení na prstech vlastní ruky. Jediné, za co musíte utrácet je volánková příze, na kterou vám stačí pár drobných, co najdete po kapsách. Podle typu, který si vyberete, se ceny v prodejnách Vesna pohybují okolo 90 Kč. Vyrábí se v široké škále různých barevných kombinací, takže si vždycky najdete ideální doplněk k jakémukoliv oblečení.

Volánkové příze jsou k dostání v prodejnách Vesna s nabídkou galanterie. 

Tisknout


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |