Naše výrobky

VESNA, a.s. se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem bytového textilu a látek, podlahových krytin, kusového textilugalanterievýrobků pro zdravý spánek, což jsou zejména kvalitní zdravotní matracedřevěné postele.


Zaměřujeme se především na kvalitu a přidanou hodnotu pro zákazníka. Záleží nám na tom, aby naše výrobky splnily vaše očekávání a poskytovaly co největší komfort.

Podlahy, koberce

Široký výběr koberců, PVC, plovoucích podlah, ale i doplňků, jako jsou rohožky nebo předložky do koupelny. Koberce na přání upravíme a realizujeme i pokládky podlah ve východních Čechách.

Postele, matrace

Postele, zdravotní matrace, lamelové rošty od pevných až po motorové. S výběrem vám pomůže náš proškolený personál a ve vybraných prodejnách si  zboží před nákupem můžete vyzkoušet.

Galanterie a kusový textil

V prodejnách s kusovým textilem můžete nakoupit spodní prádlo, noční košile, termoprádlo, kravaty a mnoho dalšího. Nabídka galanterie pak obsahuje veškeré potřeby pro šití, vyšívání a pletení.

Bytový textil

Sortiment bytového textilu je tvořen především přikrývkamipolštářipovlečením. Nechybí ale ani ručníkyosuškyutěrkyubrusy a prostírání, záclony nebo látky.


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |