Napínací jersey prostěradla

Jerseová prostěradla jsou stejně jako froté prostěradla tím nejčastějším, na čem spíme. Jsou oblíbená pro svou jemnost a snadnou údržbu. Mají hladký povrch, který vaši pokožku něžně pohladí při každém pohybu. Pokud vám vadí, že na froté prostěradlech se vám zatrhávají smyčky, u jersey prostěradel tento problém mít nebudete. Snadno se povlékají, díky elasticitě se přizpůsobí velikosti matrace a díky všité gumě zůstávají neustále napnutá. Nemačkají se a lůžko působí, jakoby bylo čerstvě ustlané.

Standardně na našich pultech najdete jersey prostěradla Komfort a Excellent. Řada Komfort je optimální kvality s dlouhou životností a sympatickou cenou. Oproti tomu prostěradla Excellent jsou pro náročné zákazníky. Jsou vysoce jemná s vyšší gramáží. Jsou samozřejmě dražší, ale také déle vydrží. Na luxusní komfort si velice rychle zvyknete a investice rozhodně nebudete litovat.

Prostěradla jersey Excellent můžete vybírat z široké škály nádherných sytých barev. Ke každému povlečení najdete vhodný protějšek. Všechna prostěradla zakoupíte v nejbližší prodejně Vesna nebo z pohodlí vašeho křesla v našem e-shopu.


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |