Krepové povlečení Vesna

Žehlení je otravná práce. Až na výjimky, které žehlení baví, se shodneme na tom, že z toho bolí záda, ruce i nohy, člověku je hrozné teplo a po pár povlacích na peřinu už to nebaví ani ty nejotrlejší. Žehlit pro čtyř a více člennou rodinu je pracné samo o sobě, tak proč si neusnadnit život? Dnes máte na výběr z mnoha materiálů, které se žehlit nemusí. Krepové povlečení je jeden z těch tradičnějších příkladů.


Krepové povlečení se skvěle hodí na léto i zimu. Vyrábí se ze 100% bavlny, z polyesteru nebo z kombinace obou zvané polycotton. Krepové povlečení ze 100% bavlny je pro ty, co si potrpí na kvalitu a komfort. Bavlna působí přirozeně a je příjemná na dotek. Dokáže vaše tělo udržet relativně v suchu, takže nocí, kdy se probouzíte zpocení, je minimum.


Krepové povlečení z polyesteru má ovšem taky své přednosti. Jeho „umělý“ lesklý vzhled vypadá působivě. Materiál je lehký, jemnější než bavlněné povlečení a látka je neuvěřitelně přizpůsobivá. Obvykle je oproti bavlněnému povlečení levnější. Kvalitní moderní materiály dovedou dobře odvádět vlhkost od těla a udržet vás v suchu stejně jako bavlna. Pokud si ale koupíte laciné polyesterové povlečení, počítejte s tím, že se v noci občas trochu zapotíte a povlečení se na vás přilepí. V horším případě bude i pouštět barvu.


Polycotton spojuje přednosti obou materiálů. Jemnost a přizpůsobivost polyesteru a přirozený vzhled bavlny.


Prohlédněte si naši aktuální nabídku krepového povlečení v našem e-shopu nebo navštivte nejbližší prodejnu.

Krepové povlečení

Krepové povlečení

Krepové povlečení

Krepové povlečení

Krepové povlečení


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |