Flanelové povlečení

Flanelové povlečení patří mezi tradiční materiály a právě proto je nejvíc oblíbené u těch, kdo v něm spali u babičky nebo u rodičů. A když potřebujete hřejivé povlečení na chatu, hodí se flanelové povlečení mnohem lépe, než moderní mikroplyšové


Flanel je tkanina, jejíž vlákna na sobě mají jemné slabé chloupky. Díky tomu nestudí při prvním kontaktu jako hladké bavlněné povlečení. Velmi rychle si pod přikrývkou vytvoříte příjemné pohodové klima, ve kterém se vám bude celou noc nádherně spát.


Flanelové povlečení je dnes do velké míry vytlačováno výše zmíněným mikroplyšovým povlečením. Jednak je mikroplyš hřejivější, na dotek je sametově hebký a vypadá luxusně. Lesk střídá mat podle toho, na kterou stranu se sklání chloupky a jak odráží světlo. Vedle toho působí flanelové povlečení trochu rozmazaně a ošuntěle. Je to ale otázkou vkusu a v každém případě mu vzhled neubírá nic na jeho výborných vlastnostech. Oproti mikroplyšovému povlečení mnohem lépe odvádí vlhkost a udržuje během noci tělo v suchu. Flanelové povlečení je prodyšné a spánek v něm je vysoce komfortní. A nezanedbatelnou předností je také nižší cena. Vysoce kvalitní flanelové povlečení vás bude stát mnohem méně než nejlevnější mikroplyšové povlečení, které barví, žmolkuje a trhá se.

Pořiďte si také flanelová napínací prostěradla. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout na prodejnách nebo v našem e-shopu.

Flanelové povlečení

Flanelové povlečení

Flanelové povlečení

Flanelové povlečení

Flanelové povlečení

Flanelové povlečení

Flanelové povlečení

Flanelové povlečení


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |