Deky

Deky jsou nedocenitelné, když jdete do letního kina nebo na piknik a nebo při posezení u taboráku, sledování televize prostě deky se hodí všude. A když má přijít návštěva dají se deky využít i jako přehoz přes sedačku nebo přes postel. V našem e-shopu najdete klasické deky i deky z mikrovlákna. V poslední době jsou velice žádané také televizní pytle a přehozy na sedací soupravy. Například oblíbené deky ovečka se vyznačuje vysokým vlasem a imitací ovčí vlny. Extra měkká přikrývky jsou velmi jemné, výhřevné a lehké. Díky složení ze 100% polyesteru se snadno udržují.

Deky z mikrovlákna

Neuvěřitelně hebké a hřejivé deky tvořené hustými chloupky. Jsou lehké a dobře vypadají také jako přehoz.

Deky ovečka

Teplé deky s imitací beránka jsou to nejjemnější, s čím se můžete setkat. Vyzkoušíte jednou a zamilujete si je.

Akrylové deky

Klasické husté deky si oblíbíte, pokud máte rádi silnější, těžší materiály. Jsou velmi odolné a hodí se i jako přehoz na sedací soupravu.


RSS

Poslední článek

18. 10. 2016

Bavlna - Cotton - Baumwolle - aneb co jste možná nevěděli

 Bavlna je velice důležitým přírodním vláknem. Na světě existuje několik druhů "divoké bavlny" (bavlna, která roste neobdělávaná), například v Austrálii, Africe, Arizoně, Střední Americe, Dolní Kalifornii, Brazílii, Mexiku a dalších tropických zemích.

Novinky v nabídce

Pronajímáme - Hledáme pronájem

Vlastníte nebytové prostory v centru města nebo v obchodních domech? Nebo naopak hledáte vhodné místo pro své podnikání? Kontaktujte nás.

více info

Jsme obchod ověřený zákazníky© 2017, VESNA, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect |